IVECO Crossway LE městský autobusIVECO
Crossway LE
IVECO Crossway LE městský autobus
IVECO
Crossway LE
Pevná cena plus DPH
17 500 €
(20 825 € brutto)
Stav
Použitý
Umístění
Untersteinach 

Základní údaje
Cena a lokalita
Pevná cena plus DPH
17 500 €
(20 825 € brutto)
- Umístění:
- Untersteinach, Německo

Zavolat
Technické údaje
Rozměry a hmotnost
Celková délka:
12 050 mm
Celková šířka:
2 550 mm
Celková výška:
3 230 mm
Motor a převodovka
Typ paliva:
nafta
Typ převodu:
automatický
Brzdy
Brzdy:
retardér
Vybavení
Klimatizace
Posilovač řízení
Mlhovky
Bezpečnostní prvky
ABS
Řízení trakce
Dokumentace a certifikace
Emisní třída:
Euro 6
Další podrobnosti
Najeté kilometry:
631 399 km
Výkon:
210 kW (285,52 k)
První registrace:
01/2015
Barva:
červený
Podrobnosti nabídky
- ID inzerátu:
- A223-27-102
- Referenční číslo:
- 12446
- Aktualizace:
- naposledy dne 16.10.2026
Popis
= Další možnosti a příslušenství =
- Elektricky nastavitelná zrcátka
- Elektronický brzdový systém (EBS)
- Topení
- Klimatizace
- Sluneční clona
- Tachograf
= Poznámky =
+++ Klimatizace na střeše poškozena! +++
- Obecné:
-
- Motor: Paccar
- AdBlue
- Norma emisí: EURO6
- Převodovka: Automatická
- Celkový počet sedadel: 43
- Počet sedadel: 40 + 2 + 1 (vysoké/pevné)
- Počet míst k stání: 58
-
- Bezpečnost:
-
- Retarder
- ABS
- ASR
- EBS
- Mlhovky
-
- Prostor pro cestující:
-
- Nezávislé topení
- Klimatizace
- Mikrofon pro řidiče
- Místo pro dětský kočárek
- Rampa pro invalidní vozík
- Místo pro invalidní vozík
- Tlačítko pro signalizaci přání zastávky
-
- Exteriér:
-
- Displej s informacemi o trase
- Výrobce displeje: Lawo
- Počet dveří: 2 (dvojité)
- Zvedací systém
- Posilovač řízení
Kdsdpfx Akozln H Ts Tsu
- Karta pro tachograf
- Sluneční clona
- Elektricky nastavitelná zrcátka
- Střešní okna
- Střešní ventilátory
- Střešní ventilace
-
- Ostatní:
-
- Německý technický průkaz vozidla
- Dvojitá pneumatika
- Rozměry vozidla: Délka 12,05 m; Šířka 2,55 m; Výška 3,23 m
- Stav pneumatik: Přední osa cca 60 %; Zadní osa cca 40 %
-
- Naše interní číslo vozidla: 12446
-
- Chyby a omyly vyhrazeny. Obrázky a text se mohou lišit od skutečného vozidla. Neustále v nabídce přes 400 vozidel.
= Další informace =
Objem motoru: 6 728 cm³
Značka motoru: Paccar
Inzerát byl přeložen automaticky. Mohou se vyskytnout chyby v překladu.
- Elektricky nastavitelná zrcátka
- Elektronický brzdový systém (EBS)
- Topení
- Klimatizace
- Sluneční clona
- Tachograf
= Poznámky =
+++ Klimatizace na střeše poškozena! +++
- Obecné:
-
- Motor: Paccar
- AdBlue
- Norma emisí: EURO6
- Převodovka: Automatická
- Celkový počet sedadel: 43
- Počet sedadel: 40 + 2 + 1 (vysoké/pevné)
- Počet míst k stání: 58
-
- Bezpečnost:
-
- Retarder
- ABS
- ASR
- EBS
- Mlhovky
-
- Prostor pro cestující:
-
- Nezávislé topení
- Klimatizace
- Mikrofon pro řidiče
- Místo pro dětský kočárek
- Rampa pro invalidní vozík
- Místo pro invalidní vozík
- Tlačítko pro signalizaci přání zastávky
-
- Exteriér:
-
- Displej s informacemi o trase
- Výrobce displeje: Lawo
- Počet dveří: 2 (dvojité)
- Zvedací systém
- Posilovač řízení
Kdsdpfx Akozln H Ts Tsu
- Karta pro tachograf
- Sluneční clona
- Elektricky nastavitelná zrcátka
- Střešní okna
- Střešní ventilátory
- Střešní ventilace
-
- Ostatní:
-
- Německý technický průkaz vozidla
- Dvojitá pneumatika
- Rozměry vozidla: Délka 12,05 m; Šířka 2,55 m; Výška 3,23 m
- Stav pneumatik: Přední osa cca 60 %; Zadní osa cca 40 %
-
- Naše interní číslo vozidla: 12446
-
- Chyby a omyly vyhrazeny. Obrázky a text se mohou lišit od skutečného vozidla. Neustále v nabídce přes 400 vozidel.
= Další informace =
Objem motoru: 6 728 cm³
Značka motoru: Paccar
Inzerát byl přeložen automaticky. Mohou se vyskytnout chyby v překladu.
Odeslat poptávku
Telefon & Fax
+49 9225 ... inzeráty
Tyto inzeráty by vás také mohly zajímat.
Úspěšně
Vaše zpráva byla odeslána.
Malý inzerát
Tildonk
778 km
Iveco Crossway LE 12 m / městský autobus / klimatizace / drobná nehoda
IvecoCrossway LE 12 m / Citybus/ Airco / small accident
IvecoCrossway LE 12 m / Citybus/ Airco / small accident
Úspěšně
Vaše zpráva byla odeslána.
Malý inzerát
Lääne-Harju vald
1 181 km
VDL Futura FMD 2-148/440 6x2*4, 57 míst / klimatizace / přídavné topení
VDLFutura FMD 2-148/440 6x2*4 57 SEATS / AC / AUXI...
VDLFutura FMD 2-148/440 6x2*4 57 SEATS / AC / AUXI...
Úspěšně
Vaše zpráva byla odeslána.
Malý inzerát
Tildonk
778 km
Iveco Crossway LE / 12,8 m / Euro 5
IvecoCrossway LE / 12,8m / Euro 5
IvecoCrossway LE / 12,8m / Euro 5
Úspěšně
Vaše zpráva byla odeslána.
Malý inzerát
Hamburg
558 km
Městský autobus
IVECOIrisbus Crossway LE SFR 162 *100 km/h*Schalt
IVECOIrisbus Crossway LE SFR 162 *100 km/h*Schalt
Úspěšně
Vaše zpráva byla odeslána.
Malý inzerát
Lääne-Harju vald
1 181 km
Setra S 417 UL / Intouro L 6x2*4 10 PODOBNÝCH K DISPOZICI! / Klimatizace / WEBASTO / 3bodové pásy
SetraS 417 UL / Intouro L 6x2*4 10 SIMILAR AVAILABLE...
SetraS 417 UL / Intouro L 6x2*4 10 SIMILAR AVAILABLE...
Úspěšně
Vaše zpráva byla odeslána.
Malý inzerát
Lääne-Harju vald
1 181 km
Iveco Crossway LE 4x2, 41 míst k sezení / klimatizace / přídavné topení
IvecoCrossway LE 4x2 41 SEATS / AC / AUXILIARY HEATER
IvecoCrossway LE 4x2 41 SEATS / AC / AUXILIARY HEATER
Úspěšně
Vaše zpráva byla odeslána.
Malý inzerát
Lääne-Harju vald
1 181 km
Iveco Crossway LE 4x2, 41 míst k sezení / klimatizace / přídavné topení
IvecoCrossway LE 4x2 41 SEATS / AC / AUXILIARY HEATER
IvecoCrossway LE 4x2 41 SEATS / AC / AUXILIARY HEATER
Úspěšně
Vaše zpráva byla odeslána.
Malý inzerát
Milano
661 km
Temsa Safari, 2023, 50 míst k sezení, Euro 6
TemsaSafari
TemsaSafari
Úspěšně
Vaše zpráva byla odeslána.
Malý inzerát
Untersteinach
284 km
IVECO Crossway LE městský autobus
IVECOCrossway LE
IVECOCrossway LE
Úspěšně
Vaše zpráva byla odeslána.
Malý inzerát
Untersteinach
284 km
IVECO Crossway LE městský autobus
IVECOCrossway LE
IVECOCrossway LE
Úspěšně
Vaše zpráva byla odeslána.
Malý inzerát
Eschenburg
513 km
Městský autobus
IVECOCrossway LE | Klima | 516.762 KM | 47 Sitze |
IVECOCrossway LE | Klima | 516.762 KM | 47 Sitze |
Úspěšně
Vaše zpráva byla odeslána.
Malý inzerát
Untersteinach
284 km
IVECO Crossway LE městský autobus
IVECOCrossway LE
IVECOCrossway LE
Úspěšně
Vaše zpráva byla odeslána.
Malý inzerát
Untersteinach
284 km
IVECO Crossway LE městský autobus
IVECOCrossway LE
IVECOCrossway LE
Úspěšně
Vaše zpráva byla odeslána.
Malý inzerát
Püttlingen
623 km
Městský autobus
IVECOCrossway LE 13M | Klima, 3 baugleiche Fahrzeuge
IVECOCrossway LE 13M | Klima, 3 baugleiche Fahrzeuge
Úspěšně
Vaše zpráva byla odeslána.
Malý inzerát
Untersteinach
284 km
IVECO Crossway LE městský autobus
IVECOCrossway LE
IVECOCrossway LE
Váš inzerát byl úspěšně smazán
Došlo k chybě





































































































































































































































































































































































